26 kwietnia 2024

Zakończenie nauki przez Maturzystów

Nie ma w naszym Liceum uroczystości ważniejszej od tej, kiedy rozdawane są Maturzystom świadectwa ukończenia szkoły średniej. Co roku towarzyszy jej mnóstwo emocji – uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi; całej szkolnej wspólnoty. Tak było i w tym roku, czego szczególnie dowodziły przemówienia skierowane przez Wychowawców do swoich klas, jak i Licealistów do Wychowawców. Pani Ewa Noszczyńska – Szkurat uhonorowała nagrodą absolwentkę z najwyższą średnią ocen – Hannę Deptę, a pani Krystyna Semba wręczyła nagrody za działalność społeczną Jakubowi Węgrzynowi i Wiktorowi Środeckiemu.
Tradycyjnie nad organizacyjną i artystyczną oprawą uroczystości czuwały klasy trzecie.
Drodzy Absolwenci, zapamiętajcie myśl zawartą w przemówieniu Pani Dyrektor: „Kiedy zamykają się jedne drzwi, zawsze otwierają się kolejne.” Idźcie więc z ciekawością przez szeroko otwarte drzwi w szeroki świat.

Zakończenie nauki przez Maturzystów - kolaż zdjęć
Zakończenie nauki przez Maturzystów